Ročník 2016

Kategorie: Dívky do 12 let
1.NAJMANOVÁ TerezaNAMCC203 b.(9)
2.ŠAFAŘÍKOVÁ JustýnaGCHKR199 b.(9)
3.PECHOVÁ EliškaPGCHK141 b.(9)
4.HORÁKOVÁ KateřinaGCMBM79 b.(9)
5.KOVAČIČOVÁ RosálieGCMBU71 b.(9)
6.ŠOLCOVÁ AnnaGCNVR62 b.(7)
7.TARANTOVÁ AdélaGCERP56 b.(4)
8.HURTOVÁ KláraBESGK52 b.(2)
9.VÁCHOVÁ LucieGCMST50 b.(3)
10.TRUBKOVÁ AgátaGCMST48 b.(4)
11.VODIČKOVÁ DenisaCELGC46 b.(2)
12.GIANQUINTIERI LauraGCHKR42 b.(9)
13.VESELÁ VeronikaGCPDY33 b.(4)
14.KRATOCHVÍLOVÁ TimeaGCPRH31 b.(6)
15.SLAVÍKOVÁ AnnaRGCML29 b.(2)
16.KEDROŇOVÁ VeronikaGCOLO27 b.(2)
17.BARCALOVÁ EsterGCKAR26 b.(2)
18.BARCALOVÁ MiriamGCKAR23 b.(2)
19.HUSÁKOVÁ KateřinaGCGRA21 b.(4)
20.MELECKÁ AnetaGCOLO18 b.(2)
21.DUŠKOVÁ ŠtěpánkaGCMST16 b.(2)
22.SCHWARZOVÁ TerezaGKVAM16 b.(2)
23.LESSE ZuzanaGCYPS12 b.(1)
24.FOUBÍKOVÁ Paula MarieRGCML11 b.(2)
25.NAVRÁTILOVÁ BerenikaGCMBM11 b.(1)
26.PŘÁDOVÁ LucieGCEBN10 b.(1)
27.VRBSKÁ KlaudieGCAUS10 b.(2)
28.ZEMANOVÁ KarolínaGCCPR10 b.(2)
29.BALCAROVÁ AnnemarieGCPDY9 b.(2)
30.BORŮVKOVÁ JulieGKTNV5 b.(1)
31.VYČÍTALOVÁ AnitaKGCMA4 b.(1)
32.HUSÁKOVÁ EliškaGCGRA3 b.(1)
33.JIRKÚ AdélaGCHKR3 b.(2)
34.TAUER AmálieGCMST2 b.(1)
35.BARTOVÁ AliceGCPRH0 b.(1)
36.BORŮVKOVÁ SofieGKTNV0 b.(1)
37.OPOVÁ AnnaKPOGA0 b.(1)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1011 b.
1. Park GC Hradec Králové
992 b.
2. GC Na Vrších
826 b.
3. GC Hradec Králové
678 b.
4. Nová Amerika CC
576 b.
5. GCC Svobodné Hamry
242 b.
6. Golf Klub Osyčina
239 b.
7. GC Semily
216 b.
8. GC Poděbrady
180 b.
9. GCC Prosečné
115 b.
10. Golf Club Liberec

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let