Ročník 2016

Kategorie: Dívky 15-16 let
1.JECHOVÁ DanielaPGCHK262 b.(9)
2.PODHORNÁ AnežkaGCNVR257 b.(9)
3.STRNADOVÁ AnežkaGCNVR246 b.(9)
4.BURDOVÁ DominikaGCGRA199 b.(7)
5.VRABCOVÁ EliškaGCNVR194 b.(9)
6.FOLBERGEROVÁ MatyldaGCNVR175 b.(9)
7.HÁLOVÁ KateřinaPGCHK149 b.(7)
8.BARTONÍČKOVÁ NatálieGCPAR117 b.(4)
9.HARCUBOVÁ LucieGCHKR101 b.(3)
10.STARÝCHFOJTŮ MartinaGCERP81 b.(3)
11.DOPITOVÁ DeboraGCKUH70 b.(3)
12.TICHÁ LucieGCCSH67 b.(5)
13.JONÁKOVÁ ŠárkaGCHOS63 b.(4)
14.VIDUROVÁ TerezaPGCOV60 b.(2)
15.HORÁKOVÁ NatálieBESGK59 b.(2)
16.VENDELBERGEROVÁ MelánieGCHOD59 b.(2)
17.KOŽELUHOVÁ TerezaGKPLD56 b.(2)
18.KAMBERSKÁ NatálieGCERP55 b.(2)
19.SASÝNOVÁ TerezaBESGK55 b.(2)
20.HORÁČKOVÁ AdélaGCMBU54 b.(6)
21.VOKOUNOVÁ KateřinaKGCMA52 b.(3)
22.KUDLIČKOVÁ AndreaRGCML50 b.(2)
23.SYCHRAVOVÁ BarboraGCKVA50 b.(2)
24.GAISLEROVÁ BarboraGCHKR49 b.(2)
25.DAVÍDKOVÁ TinaGCPDY48 b.(2)
26.STARÁ KarolínaGCBRN45 b.(2)
27.ŠTIBINGEROVÁ AnnaRGCML45 b.(2)
28.TOMÁŠKOVÁ KristýnaGCMBU45 b.(3)
29.KÁŇOVÁ KarolínaGCCSH44 b.(4)
30.PETRLOVÁ MagdalenaGCBRN43 b.(2)
31.SILBRNÍKOVÁ AdélaGCPDY43 b.(3)
32.GRUBNEROVÁ KláraGCBBR41 b.(2)
33.BEKOVÁ LindaGCHOS38 b.(2)
34.POSLUŽNÁ KristýnaGCAUS38 b.(2)
35.STAŇKOVÁ AnnaGCHOD38 b.(2)
36.CHOCHOLOVÁ NatálieBERGC36 b.(2)
37.HÁJKOVÁ DenisaGCJIC32 b.(3)
38.ŽILKOVÁ MarkétaGCCHP15 b.(1)
39.PŘÁDOVÁ NatálieGCEBN10 b.(1)
40.ŠEFČÍKOVÁ LucieGCGRA8 b.(2)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1011 b.
1. Park GC Hradec Králové
992 b.
2. GC Na Vrších
826 b.
3. GC Hradec Králové
678 b.
4. Nová Amerika CC
576 b.
5. GCC Svobodné Hamry
242 b.
6. Golf Klub Osyčina
239 b.
7. GC Semily
216 b.
8. GC Poděbrady
180 b.
9. GCC Prosečné
115 b.
10. Golf Club Liberec

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let