Ročník 2005

Kategorie: Do 12 let chlapci (TOP 10)
1.ŠTROUF DavidGCEP137 b.(7)
2.PETRÁŇ BedřichGCCSH93 b.(7)
3.VIDURA TomášPGCO71 b.(4)
4.KRIŠTOF AlbertGCPA68 b.(7)
5.HUDÁK Dalibor, jun.GCDŠ58 b.(4)
6.SUCHAN DanielHGC57 b.(3)
7.OPAT TomášGCDŠ52 b.(7)
8.MERTL Michal, jun.GCBŘ46 b.(3)
9.COUBAL MichalGCEP45 b.(3)
10.DOSTÁL KevinGCHK39 b.(5)
Kategorie: Do 12 let dívky (TOP 10)
1.SPILKOVÁ KláraGCEP43 b.(2)
2.JENÍČKOVÁ TerezaGCEP31 b.(6)
3.RYCHLÍKOVÁ ŠtěpánkaGKL20 b.(1)
4.KRAUSOVÁ PatricieGCP11 b.(1)
4.SLEZÁKOVÁ KláraZGCK11 b.(1)
6.JOZOVÁ BarboraGCEP7 b.(3)
7.JOZOVÁ MichaelaGCEP2 b.(2)
7.ŠTEINDLEROVÁ JohankaGCEP2 b.(1)
9.CHLOSTOVÁ BarboraGCEP1 b.(1)
10.RUDOLFOVÁ VeronikaGCPY0 b.(1)
Kategorie: 13-14 let chlapci (TOP 10)
1.DOSTÁL VojtěchGCEP177 b.(7)
2.DVOŘÁK PetrGCHK88 b.(7)
3.VANÁČ OndřejGCPA68 b.(7)
4.MAKOVSKÝ JanGCHK60 b.(6)
5.DRÁPALÍK JiříGCCSH52 b.(6)
6.ŠTEINDLER OliverGCEP37 b.(2)
7.SÝS JakubGCCSH36 b.(2)
8.ŠVARC JakubGCP34 b.(2)
9.LIESER OndřejGCS32 b.(1)
10.VÁCLAVEK PetrGCP28 b.(3)
Kategorie: 13-14 let dívky (TOP 10)
1.BIČIŠŤOVÁ LucieGCHK110 b.(7)
2.HOSTÁKOVÁ KristýnaGCHK77 b.(7)
3.LANČOVÁ ZuzanaPGCO37 b.(2)
4.LANČOVÁ MartinaPGCO34 b.(2)
5.ŠNAJBERKOVÁ PetraGCP32 b.(3)
6.PAVLÍČKOVÁ KristýnaGCEP30 b.(2)
7.SZTYMONOVÁ KláraGKL20 b.(3)
8.DAVIDOVÁ BarboraGCBJ16 b.(2)
9.ČERNÁ KateřinaGCPY13 b.(1)
10.KALINOVÁ VeronikaGCKV11 b.(1)
Kategorie: 15-16 let chlapci (TOP 10)
1.BÝMA Svatopluk, jun.GCHK196 b.(7)
2.MÁSLO MartinGCHA181 b.(7)
3.KVASNIČKA Tomáš, jun.GCHK156 b.(7)
4.ZEMAN Pavel, jun.GCS151 b.(7)
5.LÍSKOVEC JanHGC139 b.(6)
6.PETRÁŇ MichalGCCSH130 b.(7)
7.MOJŽÍŠ JakubGCHK128 b.(7)
8.KARNAS DanielGCPA118 b.(7)
9.BALADA PavelGCHK100 b.(6)
10.HABENICHT RudolfGCLI96 b.(5)
Kategorie: 15-16 let dívky (TOP 10)
1.KAŠINOVÁ AlžbětaGCPY101 b.(5)
2.ELIÁŠOVÁ ZuzanaGCHK95 b.(5)
3.ČERNÁ KarolínaGCHK60 b.(3)
4.MAZUCHOVÁ KateřinaGCP29 b.(2)
5.JANTOVÁ SandraZGCK23 b.(1)
6.BOZDĚCHOVÁ LucieGCŠ15 b.(1)
7.TOMANOVÁ KristinaGCP14 b.(1)
8.KOTKOVÁ Irena, ml.GCJ11 b.(1)
9.LOUDOVÁ Sandra SophiaGCHK5 b.(2)
10.KOTKOVÁ IvetaGCJ3 b.(1)

Zobrazit žebříček

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let