Ročník 2003

Kategorie: Do 12 let HCP (TOP 10)
1.SÝS JakubGCCSH91 b.(7)
2.ŠVARC JakubKGCM79 b.(6)
3.DVOŘÁK PetrGCHK60 b.(7)
4.MAKOVSKÝ JanGCHK54 b.(7)
5.KOŠŤÁL MatějGCHK42 b.(7)
6.RÖDEL PatrikGCLI37 b.(2)
7.DRÁPALÍK JiříGCCSH35 b.(7)
8.VIDURA TomášPGCO32 b.(3)
9.PILAŘOVÁ LucieGCSSH31 b.(7)
10.BUREŠ FilipGCCSH24 b.(2)
Kategorie: Do 12 let ZK (TOP 10)
1.BIČIŠŤOVÁ LucieGCHK35 b.(7)
2.HORÁK DanielGCHK30 b.(7)
3.JONÁŠ PetrGCCSH20 b.(7)
4.ŠNYTR RadekGCHK14 b.(4)
5.DYNTAR MichalGCHK12 b.(5)
6.ČERNÁ KateřinaGCPY9 b.(1)
7.SÝSOVÁ AndrejkaGCCSH4 b.(7)
8.BŘESKÝ JanGCMBU2 b.(1)
8.MYSLIVEC MichalGCS2 b.(1)
8.ŠNAJBERKOVÁ PetraGCP2 b.(1)
Kategorie: 13-14 let HCP (TOP 10)
1.BÝMA SvatoplukGCHK134 b.(7)
2.SEZIMA TomášGCHK112 b.(7)
3.MÁSLO MartinGCHA107 b.(7)
4.ZEMAN PavelGCS100 b.(7)
5.KVASNIČKA TomášGCHK76 b.(7)
6.ČERNÁ KarolínaGCHK58 b.(7)
6.ELIÁŠOVÁ ZuzanaGCHK58 b.(6)
8.PETRÁŇ MichalGCCSH56 b.(7)
9.MOJŽÍŠ JakubGCHK45 b.(7)
10.ŠPATENKA OndřejGKNA40 b.(4)
Kategorie: 13-16 let ZK (TOP 10)
1.ŠUSTR OndřejGCCSH41 b.(7)
2.DYNTAR KarelGCHK27 b.(7)
3.ČERNÝ PavelGKČ6 b.(1)
4.BUBENÍKOVÁ AnnaGKNA5 b.(2)
5.FRÝSA KryšpínGCCSH1 b.(1)
Kategorie: 15-16 let HCP (TOP 10)
1.ŠUSTR PavelGCCSH87 b.(7)
2.POLÁČEK ThomasJGCC50 b.(3)
3.VANDASOVÁ MartaGCCSH34 b.(4)
4.ŠPŮR OndřejGCMBU25 b.(1)
5.BAŽANT StanislavGCS23 b.(1)
5.NOVÁK JakubGCCSH23 b.(6)
5.NOVOTNÝ MichalGCS23 b.(1)
8.VLČEK Adam1.JČB22 b.(1)
9.RYBÁŘOVÁ KateřinaGCPY18 b.(1)
10.MOCL JanGCMBU17 b.(1)

Zobrazit žebříček

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let