Ročník 2010

Kategorie: Mladší žáci a žákyně do 12 let (TOP 10)
1.HORÁK ChristianGCSBO204 b.(9)
2.BRYČKA JanGCKUH189 b.(8)
3.LICHTENBERG SimonGCKUH160 b.(9)
4.MORAVEC ZdeněkGCHAR135 b.(8)
5.MATĚJŮ MarekNAMCC100 b.(7)
6.HRADEČNÁ KateřinaGKLIS88 b.(5)
7.MAREŠOVÁ BlankaGCAUS87 b.(5)
8.DVOŘÁKOVÁ LucieGCHKR82 b.(9)
9.BERANOVÁ AnetaGCAUS77 b.(4)
10.KADLEC KryštofGCSVR77 b.(6)
Kategorie: Starší žáci a žákyně 13-14 let (TOP 10)
1.ŠVARC TomášGCLIB232 b.(9)
2.STODOLA JanGCHKR227 b.(9)
3.KVÁČA DavidGCSBO207 b.(9)
4.NĚMEČKOVÁ EvaGCHKR170 b.(9)
5.ŠTĚPÁNEK MatějGCKUH140 b.(7)
6.BENÁK DavidNAMCC122 b.(6)
7.TOMAŠÍK JakubGCNVR122 b.(9)
8.PERNÝ ŠtěpánGCKUH115 b.(9)
9.BERANOVÁ BarboraGCMBU114 b.(8)
10.STAROSTOVÁ AnnaGCHKR112 b.(8)
Kategorie: Kadeti a kadetky 15-16 let (TOP 10)
1.BRYCHOVÁ KateřinaGCKUH222 b.(9)
2.KRIŠTOF AlbertGCPAR203 b.(9)
3.BAŠE RenéGCHKR188 b.(9)
4.BAREŠ JakubNAMCC164 b.(6)
5.KŠÍR DavidGCCSH142 b.(6)
6.ŠPALOVSKÝ PatrikGCHKR128 b.(9)
7.STEHLÍK LukášGCCSH113 b.(5)
8.HROMÁDKA MartinGCSVR111 b.(4)
9.KRSTANOV ZdravkoGCPAR111 b.(9)
10.THEODOR PavelGCPAR101 b.(9)
Kategorie: Dorostenci a dorostenky 17-18 let (TOP 10)
1.PŘIKRYL ZdeněkGCKUH241 b.(9)
2.DVOŘÁK PetrGCHKR228 b.(9)
3.NOVÁK VladimírGCPAR225 b.(9)
4.PÁTEK OndřejGCPAR217 b.(9)
5.SLÁNSKÝ MartinGCKUH175 b.(7)
6.HOFMAN TomášGCMBU132 b.(8)
7.BENÁK LadislavNAMCC124 b.(6)
8.PODZIMKOVÁ GabrielaYPGRL96 b.(4)
9.ŠKORPA OndřejNAMCC85 b.(4)
10.MAKOVSKÝ JanGCHKR36 b.(2)

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1127 b.
1. GC Kunětická Hora
813 b.
2. GC Hradec Králové
645 b.
3. GC Pardubice
411 b.
4. GC Stará Boleslav
264 b.
5. Nová Amerika CC
232 b.
6. GC Liberec
142 b.
7. GCC Svobodné Hamry
135 b.
8. GC Harrachov

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let