Ročník 2008

Kategorie: Mladší žáci a žákyně do 12 let (TOP 10)
1.STODOLA JanGCHKR156 b.(7)
2.ŠVARC TomášGCSEM144 b.(7)
3.NEKUT ViktorGCCSH110 b.(7)
4.HORÁK ChristianGCRPA92 b.(6)
5.NĚMEČKOVÁ EvaGCHKR68 b.(7)
6.SVOBODA MatějGCCSH59 b.(7)
7.PERNÝ ŠtěpánGCPAR55 b.(6)
8.ŠTĚPÁNEK MatějGCKUH48 b.(3)
9.STAROSTOVÁ AnnaGCHKR47 b.(7)
10.LUKÁŠ FilipGKLIS42 b.(2)
Kategorie: Starší žáci a žákyně 13-14 let (TOP 10)
1.KRIŠTOF AlbertGCPAR127 b.(7)
2.CHLOSTOVÁ BarboraGCERP119 b.(7)
3.BAŠE RenéGCHKR119 b.(7)
4.KŠÍR DavidGCSVR108 b.(7)
5.ČAPEK OtaMTHGC91 b.(4)
6.JETMAR LukášGCPAR70 b.(6)
7.BAER JanGCMBU67 b.(3)
8.BAREŠ JakubGCMBU67 b.(4)
9.ŠPALOVSKÝ PatrikGCHKR64 b.(7)
10.THEODOR PavelGCPAR53 b.(7)
Kategorie: Kadeti a kadetky 15-16 let (TOP 10)
1.PETRÁŇ BedřichGCCSH215 b.(7)
2.DVOŘÁK PetrGCHKR152 b.(7)
3.ŠKORPA OndřejNAMCC144 b.(7)
4.PÁTEK OndřejGCPAR132 b.(7)
5.KÁBRTOVÁ JanaNAMCC131 b.(6)
6.NOVÁK VladimírGCPAR129 b.(7)
7.ŠNYTR RadekGCHKR121 b.(7)
8.SÝS JakubGCCSH111 b.(4)
9.HOVORKA VojtěchGCHKR107 b.(7)
10.MAKOVSKÝ JanGCHKR101 b.(5)
Kategorie: Dorostenci a dorostenky 17-18 let (TOP 10)
1.ZEMAN PavelGCSEM180 b.(7)
2.GÄRTNER TomášGCSEM176 b.(7)
3.PETRÁŇ MichalGCCSH162 b.(6)
4.MOJŽÍŠ JakubGCHKR126 b.(6)
5.KÁBRTOVÁ BarboraNAMCC115 b.(5)
6.KUBEŠ MichalGCSEM106 b.(4)
7.BIČIŠŤOVÁ LucieGCHKR69 b.(3)
8.HOSTÁKOVÁ KristinaGCHKR54 b.(2)
9.JUŘIČKOVÁ NikolaGCHKR53 b.(7)
10.VIDMAN JakubGCDSR33 b.(2)

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

621 b.
1. GC Hradec Králové
500 b.
2. GC Semily
487 b.
3. GCC Svob. Hamry
390 b.
4. Nová Amerika CC
259 b.
5. GC Pardubice
119 b.
6. GC Erpet Praha
108 b.
7. GC Svratka
92 b.
8. GC Resort Paradise
91 b.
9. Maria Theresia GC

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let