Ročník 2020

Kategorie: Chlapci do 12 let (TOP 10)
1.HEJLEK AlexGCKUH201 b. 
2.NOVÁK NicolasGCKUH185 b. 
3.SLEZÁK MarekGCHKR184 b. 
4.ROHLÍČEK JanGCNVR179 b. 
5.GROSS FilipPGCHK153 b. 
6.GRULICH PatrikGCCSH127 b. 
7.TEJKL Richard jun.GCBBR120 b. 
8.ŠAFAŘÍK ŠtěpánGCHKR104 b. 
9.WILDT MichalGCBER97 b. 
10.MIKL MatoušGCJES84 b. 
Kategorie: Dívky do 12 let (TOP 10)
1.JAKWERTHOVÁ AlžbětaGCKUH111 b. 
2.KALHOUSOVÁ KateřinaPGCHK102 b. 
3.SYNKOVÁ KarolínaGCHKR97 b. 
4.BARVÍŘOVÁ ApolenaGCHKR73 b. 
5.BARVÍŘOVÁ EvelínaGCHKR72 b. 
6.KRATOCHVÍLOVÁ TimeaGCPRH71 b. 
7.TRÁVNIČKOVÁ AnikaGCKUH39 b. 
8.KNOBLOCHOVÁ JulieBERGC24 b. 
9.CHRAMOSTOVÁ SofieBERGC23 b. 
10.BORŮVKOVÁ SofieGKTNV18 b. 
Kategorie: Chlapci 13-14 let (TOP 10)
1.KASKA FilipGCJES216 b. 
2.BLAŽEK SvenGCCSH204 b. 
3.FALTA FilipGKOSY197 b. 
4.LANDSMANN FilipGCKUH194 b. 
5.VYSKOČIL JakubGCKUH189 b. 
6.NOVÝ KarelGCHKR180 b. 
7.VACULÍK MichalGCLIB176 b. 
8.VOŠVRDA JakubGCCPR167 b. 
9.NOVÁK TobiášGCLIB149 b. 
10.KNAP DenisGCLIB130 b. 
Kategorie: Dívky 13-14 let (TOP 10)
1.ŠAFAŘÍKOVÁ JustýnaGCHKR233 b. 
2.CELLEROVÁ AnnaGCKUH181 b. 
3.HORÁKOVÁ KateřinaGCHKR177 b. 
4.GIANQUINTIERI LauraGCHKR156 b. 
5.NAJMANOVÁ TerezaGCKUH150 b. 
6.ROLEČKOVÁ IvaGKSNR119 b. 
7.SLABÁ NatálieGCLIB107 b. 
8.HUSÁKOVÁ EliškaGCGRA81 b. 
9.TARANTOVÁ AdélaGCERP66 b. 
10.TAUER AmálieGCMST59 b. 
Kategorie: Chlapci 15-16 let (TOP 10)
1.BASLER MatějGCHKR272 b. 
2.BENEŠ JanGKOSY263 b. 
3.BARVÍŘ KristiánGCHKR253 b. 
4.PANCHÁRTEK MatyášGCKUH252 b. 
5.HOLUBÁŘ ViktorPGCHK223 b. 
6.ZIEMINSKI DarekGCMBU212 b. 
7.VEBER JanGCHKR191 b. 
8.GIANQUINTIERI Vincent jun.GCHKR184 b. 
9.ŠPREŇAR MatějGCKUH137 b. 
10.HEJLEK JakubGCKUH118 b. 
Kategorie: Dívky 15-16 let (TOP 10)
1.HUSÁKOVÁ KateřinaGCGRA186 b. 
2.ŠOLCOVÁ AnnaGCHKR178 b. 
3.BARTÁKOVÁ DenisaGKOSY98 b. 
4.LESSE ZuzanaGCCEL95 b. 
5.ŠLÉGLOVÁ AmyGCMBM67 b. 
6.PAROULKOVÁ AnnaGCHKR66 b. 
7.KUBÍKOVÁ KateřinaGKOSY40 b. 
8.TRUHLÁŘOVÁ NikolaKGCMA38 b. 
9.VYČÍTALOVÁ AnitaKGCMA34 b. 
10.NAVRÁTILOVÁ BerenikaGCMBM22 b. 
Kategorie: Chlapci 17-26 let (TOP 10)
1.ŠVARC TomášGCLIB323 b. 
2.HORÁK LadislavGCMBU279 b. 
3.KŘENEK VojtěchGCMBU226 b. 
4.VAN WASSEM BjörnGCCEL209 b. 
5.KŘENEK LukášGCMBU191 b. 
6.SHEJBAL JakubGCKUH183 b. 
7.BERKA MatyášGCGHF169 b. 
8.MORAVEC ZdeněkGCYPS163 b. 
9.NETÍK VojtěchGCNVR131 b. 
10.MATĚJŮ MarekGCKUH123 b. 
Kategorie: Dívky 17-26 let (TOP 10)
1.ROCK AlexandraGCMUP294 b. 
2.TOMÁŠKOVÁ KristýnaGCMBU247 b. 
3.HORÁČKOVÁ AdélaGCMBU200 b. 
4.ŠVANDOVÁ TerezaGCPRH80 b. 
5.ČERMÁKOVÁ NikolaGCCEL56 b. 
6.DONÁTOVÁ KateřinaGCHKR47 b. 
7.KUCROVÁ BerenikaGCHKR44 b. 
8.MARTINOVÁ EliškaKHGCS44 b. 
9.DOPITOVÁ DeboraGCKUH38 b. 
10.FOLBERGEROVÁ MatyldaGCNVR38 b. 

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1395 b.
1. GC Hradec Králové
952 b.
2. GC Mladé Buky
678 b.
3. GC Kunětická Hora
558 b.
4. GK Osyčina
323 b.
5. GC Liberec
294 b.
6. GC Molitorov u Prahy
216 b.
7. GC Ještěd
204 b.
8. GCC Svobodné Hamry
186 b.
9. GC Grabštejn
102 b.
10. PGC Hradec Králové

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let