Ročník 2009

Kategorie: Mladší žáci a žákyně do 12 let (TOP 10)
1.ŠTĚPÁNEK MatějGCKUH155 b.(7)
2.HORÁK ChristianGCSBO135 b.(7)
3.NEKUT ViktorGCCSH114 b.(7)
4.BRYČKA JanGCKUH107 b.(7)
5.NĚMEČKOVÁ EvaGCHKR97 b.(7)
6.ČERNOHORSKÝ JanGCCPG78 b.(6)
7.KULHÁNKOVÁ MichaelaGKCEE76 b.(7)
8.ŠTEINDLEROVÁ JohankaGCERP72 b.(3)
9.BERANOVÁ BarboraGCMBU71 b.(7)
10.FRÝDLOVÁ KristýnaGCERP61 b.(3)
Kategorie: Starší žáci a žákyně 13-14 let (TOP 10)
1.KŠÍR DavidGCCSH152 b.(7)
2.KVÁČA DavidGCSBO151 b.(7)
3.STODOLA JanGCHKR136 b.(7)
4.THEODOR PavelGCPAR97 b.(7)
5.ŠVARC TomášGCLIB91 b.(4)
6.ČAPEK OtaMTHGC89 b.(4)
7.ŠPALOVSKÝ PatrikGCHKR84 b.(7)
8.LI AndyGKCEE83 b.(7)
9.STAROSTOVÁ AnnaGCHKR75 b.(7)
10.STEHLÍK LukášGCCSH70 b.(5)
Kategorie: Kadeti a kadetky 15-16 let (TOP 10)
1.HROMÁDKA MartinGCSVR187 b.(7)
2.SLÁNSKÝ MartinGCKUH185 b.(7)
3.PŘIKRYL ZdeněkGCKUH171 b.(7)
4.BAREŠ JakubGCMBU171 b.(7)
5.NOVÁK VladimírGCPAR137 b.(7)
6.BAŠE RenéGCHKR106 b.(6)
7.DVOŘÁK TomášGCPRH101 b.(3)
8.PETRÁŇ BedřichGCCSH88 b.(3)
9.STRÁNSKÁ NikolaGCHKR85 b.(7)
10.JOŠTOVÁ KateřinaGCHKR73 b.(7)
Kategorie: Dorostenci a dorostenky 17-18 let (TOP 10)
1.GÄRTNER TomášGCSEM193 b.(7)
2.DVOŘÁK PetrGCHKR174 b.(7)
3.PÁTEK OndřejGCPAR156 b.(7)
4.ŠKORPA OndřejNAMCC155 b.(7)
5.SMOTLACHA JanPGCHK100 b.(4)
6.VAJCÍK AntonínGCKUH72 b.(3)
7.MAKOVSKÝ JanGCHKR66 b.(4)
8.VIDMAN JakubGCDSR65 b.(4)
9.KÁBRTOVÁ BarboraGCHKR51 b.(2)
10.CAKL MiloslavGCSVR50 b.(2)

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

618 b.
1. GC Kunětická Hora
407 b.
2. GC Hradec Králové
390 b.
3. GC Pardubice
286 b.
4. GC Stará Boleslav
266 b.
5. GCC Svob. Hamry
193 b.
6. GC Semily
187 b.
7. GC Svratka
171 b.
8. GC Mladé Buky
155 b.
9. Nová Amerika CC
100 b.
10. PGC Hradec Králové
91 b.
11. GC Liberec

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let