Ročník 2007

Kategorie: Mladší žáci a žákyně do 12 let (TOP 10)
1.ŠVARC TomášGCSEM109 b.(7)
2.ČAPEK OtaMTHGC97 b.(6)
3.STODOLA JanGCHKR97 b.(7)
4.ŠTĚPÁNEK MatějNAMCC83 b.(6)
5.NEKUT ViktorGCCSH78 b.(7)
6.CHLOSTOVÁ BarboraGCERP68 b.(5)
7.NOVÁK VítekGCKVA60 b.(3)
8.PAVLÍK MilošGKCEE55 b.(4)
9.POKORNÝ JakubGCKVA53 b.(2)
10.STEJSKALOVÁ BarboraNAMCC52 b.(5)
Kategorie: Starší žáci a žákyně 13-14 let (TOP 10)
1.PROCHÁZKA AlešGCERP172 b.(7)
2.PETRÁŇ III. BedřichGCCSH167 b.(7)
3.VIDURA TomášPGCMO148 b.(6)
4.DOSTÁL KevinGCHKR119 b.(7)
5.ŠTĚPÁNEK MarekNAMCC109 b.(5)
6.KRIŠTOF AlbertGCPAR107 b.(7)
7.HUDÁK DaliborGCERP89 b.(4)
8.MERTL MichalGCBER70 b.(3)
9.BAŠE RenéGCHKR66 b.(7)
10.CEJNAROVÁ AdélaGCERP61 b.(3)
Kategorie: Kadeti a kadetky 15-16 let (TOP 10)
1.BIČIŠŤOVÁ LucieGCHKR182 b.(7)
2.HOSTÁKOVÁ KristinaGCHKR180 b.(7)
3.ŠKORPA OndřejNAMCC153 b.(7)
4.DVOŘÁK PetrGCHKR148 b.(7)
5.KÁBRTOVÁ BarboraNAMCC146 b.(7)
6.KÁBRTOVÁ JanaNAMCC110 b.(7)
7.MAKOVSKÝ JanGCHKR103 b.(6)
8.GÄRTNER TomášGCSEM86 b.(4)
9.ŠNYTR RadekGCHKR85 b.(5)
10.HOFMANOVÁ KimGKLIS79 b.(4)
Kategorie: Dorostenci a dorostenky 17-18 let (TOP 10)
1.ZEMAN PavelGCSEM183 b.(7)
2.KARNAS DanielGCPAR181 b.(7)
3.KOJZAR JiříGCPAR168 b.(7)
4.MOJŽÍŠ JakubGCHKR159 b.(7)
5.DAŇKO JakubGCGRA155 b.(6)
6.PETRÁŇ II. MichalGCCSH150 b.(6)
7.STUDENÝ JanGCGRA148 b.(6)
8.HANUŠ AlešGCHKR107 b.(7)
9.KVASNIČKA TomášGCHKR58 b.(2)
10.MÁSLO MartinYPGRL53 b.(2)

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

885 b.
1. GC Hradec Králové
491 b.
2. Nová Amerika CC
349 b.
3. GC Pardubice
292 b.
4. GC Semily
245 b.
5. GCC Svob. Hamry
172 b.
6. GC Erpet Praha
155 b.
7. GC Grabštejn
148 b.
8. PGC Ostrava
97 b.
9. Maria Theresia GC

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let