Ročník 2011

Kategorie: Mladší žáci a žákyně do 12 let (TOP 10)
1.MATĚJŮ MarekNAMCC199 b.(9)
2.MORAVEC ZdeněkGCHAR184 b.(9)
3.MAREŠOVÁ BlankaGCAUS152 b.(6)
4.LISÝ OndřejNAMCC152 b.(6)
5.HRICÍKOVÁ SarahGCHOS149 b.(9)
6.JECHOVÁ DanielaGCNVR148 b.(9)
7.BEDNAŘÍK JanGCMBU142 b.(8)
8.HARCUBOVÁ LucieGCHKR131 b.(9)
9.KADLEC KryštofGCSVR127 b.(9)
10.ŠTEFČEK JakubGCPAR125 b.(7)
Kategorie: Starší žáci a žákyně 13-14 let (TOP 10)
1.BRYČKA JanGCKUH260 b.(9)
2.ŠTĚPÁNEK MatějGCKUH207 b.(9)
3.HORÁK ChristianGCSBO200 b.(9)
4.NEKUT ViktorGCCSH182 b.(9)
5.NĚMEČKOVÁ EvaGCHKR169 b.(9)
6.LICHTENBERG SimonGCKUH165 b.(9)
7.SRB DavidGCHOS142 b.(6)
8.DVOŘÁKOVÁ LucieGCHKR138 b.(9)
9.TUREK MartinGCHKR131 b.(9)
10.ŠPALOVSKÁ TerezaGCHKR123 b.(9)
Kategorie: Kadeti a kadetky 15-16 let (TOP 10)
1.ŠVARC TomášGCLIB259 b.(9)
2.KVÁČA DavidGCSBO248 b.(9)
3.BUBENÍK JanPGCHK206 b.(9)
4.TOMAŠÍK JakubGCNVR189 b.(9)
5.VIK Jiří GCNVR184 b.(9)
6.KŠÍR DavidGCCSH148 b.(6)
7.ŠPALOVSKÝ PatrikGCHKR134 b.(8)
8.STAROSTOVÁ JanaGCHKR132 b.(8)
9.ZEMANOVÁ BarboraGCCPR115 b.(9)
10.STEHLÍK LukášGCCSH113 b.(5)
Kategorie: Dorostenci a dorostenky 17-18 let (TOP 10)
1.KARAS JosefGCLIB239 b.(9)
2.KRIŠTOF AlbertGCPAR212 b.(9)
3.KRSTANOV ZdravkoGCPAR207 b.(9)
4.REJL DominikGCNVR189 b.(7)
5.BAŠE RenéGCHKR133 b.(6)
6.LUKÁŠ VáclavYPGRL127 b.(6)
7.NOVÁK VladimírGCPAR122 b.(5)
8.VONDROUŠ DavidNAMCC112 b.(9)
9.MILLER JanGCMBU97 b.(5)
10.LISÁ BlankaGCHKR91 b.(4)

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

562 b.
1. GC Na Vrších
498 b.
2. GC Liberec
467 b.
3. GC Kunětická Hora
448 b.
4. GC Stará Boleslav
409 b.
5. GC Pardubice
351 b.
6. Nová Amerika CC
302 b.
7. GC Hradec Králové
206 b.
8. Park GC Hradec Králové
184 b.
9. GC Harrachov
182 b.
10. GCC Svob. Hamry
152 b.
11. GC Austerlitz
149 b.
12. GC Hostivař

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let