Ročník 2006

Kategorie: Mladší žáci a žákyně do 12 let (TOP 10)
1.VIDURA TomášPGCO125 b.(6)
2.ŠTĚPÁNEK MarekNACC111 b.(7)
3.KRIŠTOF AlbertGCPA100 b.(7)
4.ŠUTKA JanGCCSH78 b.(7)
5.HUDÁK DaliborGCDŠ66 b.(3)
6.MERTL MichalGKČ62 b.(3)
7.DVOŘÁK TomášGCP50 b.(3)
8.STODOLA JanGCHK42 b.(5)
9.BABIŠ MatějGCP39 b.(3)
10.ŠTĚPÁNEK MatějNACC37 b.(7)
Kategorie: Starší žáci a žákyně 13-14 let (TOP 10)
1.DVOŘÁK PetrGCHK130 b.(7)
2.PROCHÁZKA AlešGCLI118 b.(7)
3.ŠKORPA OndřejNACC114 b.(7)
4.CEJNAR CyrilGCEP112 b.(5)
5.RÖDEL PatrikGCLI105 b.(4)
6.PETRÁŇ Bedřich III.GCCSH100 b.(6)
7.DOSTÁL KevinGCHK100 b.(7)
8.MAKOVSKÝ JanGCHK92 b.(6)
9.ŠNYTR RadekGCHK66 b.(5)
10.VANÁČ OndřejGCPA66 b.(6)
Kategorie: Kadeti a kadetky 15-16 let (TOP 10)
1.PETRÁŇ Michal II.GCCSH160 b.(7)
2.ZEMAN PavelGCS160 b.(7)
3.BIČIŠŤOVÁ LucieGCHK160 b.(7)
4.MOJŽÍŠ JakubGCHK139 b.(7)
5.KOJZAR JiříGCPA117 b.(7)
6.HOSTÁKOVÁ KristinaGCHK112 b.(6)
7.MRÁZEK FilipNACC89 b.(7)
8.MÁSLO MartinGCHA77 b.(3)
9.ZÁMEČNÍK FrantišekQPGCM74 b.(6)
10.MAN MichalGCEP72 b.(3)
Kategorie: Dorostenci a dorostenky 17-18 let (TOP 10)
1.KARNAS DanielGCPA159 b.(7)
2.STUDENÝ JanGCG157 b.(7)
3.DAŇKO JakubGCG153 b.(7)
4.PAPOUŠEK JosefGCPA123 b.(7)
5.BALADA PavelGCHK83 b.(4)
6.ŠUTKA PavelGCCSH70 b.(6)
7.KVASNIČKA TomášGCHK59 b.(3)
8.ČERNÁ KarolínaGCHK51 b.(3)
9.BÝMA SvatoplukGCHK30 b.(1)
10.ŠESTÁK OndřejGCDŠ26 b.(2)

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

22 b.
1. GC Pardubice
22 b.
1. GC Hradec Králové
14 b.
3. GCC Svob. Hamry
14 b.
4. Nová Amerika CC
14 b.
4. GC Grabštejn
10 b.
6. PGC Ostrava
10 b.
7. GC Liberec
8 b.
8. GC Semily
4 b.
9. GC Erpet Praha
2 b.
10. GC Divoká Šárka

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let