Ročník 2021

Kategorie: Chlapci do 12 let (TOP 10)
1.HEJLEK AlexGCKUH252 b. 
2.SLEZÁK MarekGCHKR214 b. 
3.ROHLÍČEK JanGCNVR212 b. 
4.TEJKL Richard jun.GCBBR134 b. 
5.KULHAVÝ OndřejGCMBU116 b. 
6.DOUBRAVSKÝ DavidGKSNR113 b. 
7.ŠAFAŘÍK ŠtěpánGCHKR108 b. 
8.SLÁDEK DavidGCKUH102 b. 
9.GRULICH PatrikPANGC89 b. 
10.BALVÍN FrantišekKGCMA80 b. 
Kategorie: Dívky do 12 let (TOP 10)
1.BARVÍŘOVÁ ApolenaGCHKR124 b. 
2.BARVÍŘOVÁ EvelínaGCHKR110 b. 
3.VAŇKOVÁ KarolínaGCKUH85 b. 
4.KVĚTOŇOVÁ KristýnaGCMST32 b. 
5.VOIGTS SarahGCKUH32 b. 
6.CHRAMOSTOVÁ SofieBERGC23 b. 
7.HERYNKOVÁ NelaGKTNV15 b. 
8.KLAUDY Amélia LiGCCKR15 b. 
9.BEDNAŘÍKOVÁ MarieGCSVR12 b. 
10.VÁVROVÁ AdélaRGAPL10 b. 
Kategorie: Chlapci 13-14 let (TOP 10)
1.FALTA FilipGCKUH224 b. 
2.VOŠVRDA JakubGCCPR199 b. 
3.KOMORA MatějPGCHK186 b. 
4.GROSS FilipPGCHK137 b. 
5.SLÁDEK OtoGCKUH136 b. 
6.TOMÁŠEK DavidGCCEL103 b. 
7.MIKL MatoušGCJES86 b. 
8.ROKOS FilipGCKUH83 b. 
9.NĚMEC JeronýmGCGHF78 b. 
10.BALÁŽ JakubGCGHF68 b. 
Kategorie: Dívky 13-14 let (TOP 10)
1.JAKWERTHOVÁ AlžbětaGCKUH186 b. 
2.KALHOUSOVÁ KateřinaGCHKR176 b. 
3.SYNKOVÁ KarolínaGCHKR143 b. 
4.CELLEROVÁ AnnaGCKUH142 b. 
5.TRÁVNIČKOVÁ AnikaGCKUH135 b. 
6.BALVÍNOVÁ AlžbětaKGCMA54 b. 
7.MORAVCOVÁ ML. GabrielaGKSNR48 b. 
8.LANGEROVÁ LilianaGCNVR41 b. 
9.ŠTĚTINOVÁ EmaKGCMA38 b. 
10.ČÁSTKOVÁ AnnaGCCSH33 b. 
Kategorie: Chlapci 15-16 let (TOP 10)
1.BARVÍŘ KristiánGCHKR258 b. 
2.VYSKOČIL JakubGCKUH258 b. 
3.KASKA FilipGCJES239 b. 
4.BLAŽEK SvenGCCSH237 b. 
5.NOVÝ KarelGCHKR164 b. 
6.OPAŘIL TomášGODOB153 b. 
7.LANDSMANN FilipGCKUH118 b. 
8.GOLL FilipKHGCS105 b. 
9.MATĚJŮ FilipGCKUH94 b. 
10.MĚSTKA VáclavGCBBR93 b. 
Kategorie: Dívky 15-16 let (TOP 10)
1.HORÁKOVÁ KateřinaGCHKR208 b. 
2.ROLEČKOVÁ IvaGKSNR139 b. 
3.BARTÁKOVÁ DenisaGKOSY137 b. 
4.ŠAFAŘÍKOVÁ JustýnaGCHKR136 b. 
5.SLABÁ NatálieGCCEL135 b. 
6.GIANQUINTIERI LauraGCHKR66 b. 
7.GUAN ZilingGCBBR60 b. 
8.NAJMANOVÁ TerezaGCKUH41 b. 
9.TRUHLÁŘOVÁ NikolaKGCMA40 b. 
10.TRÁVNÍČKOVÁ NelaGCBBR30 b. 
Kategorie: Chlapci 17-26 let (TOP 10)
1.BASLER MatějGCHKR291 b. 
2.PANCHÁRTEK MatyášGCKUH276 b. 
3.HORÁK LadislavGCMBU262 b. 
4.ŠTĚPÁNEK MatějGCNVR204 b. 
5.KŘENEK LukášGCMBU191 b. 
6.KŘENEK VojtěchGCMBU189 b. 
7.BENEŠ JanGKOSY188 b. 
8.HOLUBÁŘ ViktorPGCHK183 b. 
9.NETÍK VojtěchGCNVR160 b. 
10.ZIEMINSKI DarekGCMBU118 b. 
Kategorie: Dívky 17-26 let (TOP 10)
1.ŠOLCOVÁ AnnaGCHKR154 b. 
2.LANDOVÁ HanaGCJES63 b. 
3.TOMÁŠKOVÁ KristýnaGCMBU55 b. 
4.ROCK AlexandraGCMUP52 b. 
5.VOKOUNOVÁ KateřinaKGCMA44 b. 
6.PAROULKOVÁ AnnaGCHKR41 b. 
7.HUSÁKOVÁ KateřinaGCGRA37 b. 
8.PODHORNÁ AnežkaGCNVR34 b. 
9.VRBICKÁ SáraGODOB31 b. 
10.STRNADOVÁ AnežkaGCNVR26 b. 

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1683 b.
1. GC Hradec Králové
1281 b.
2. GC Kunětická Hora
317 b.
3. GC Mladé Buky
302 b.
4. GC Ještěd
212 b.
5. GC Na Vrších
199 b.
6. GC Prosečné
186 b.
7. PGC Hradec Králové
139 b.
8. GKS Nebeská Rybná
137 b.
9. GK Osyčina

Aktualizováno: 27.03.2022

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let