Ročník 2004

Kategorie: Do 12 let HCP (TOP 10)
1.Sýs JakubGCCSH121 b.(7)
2.Spilková KláraGCEP98 b.(7)
3.Dvořák PetrGCHK91 b.(7)
4.Štrouf DavidGCEP73 b.(6)
5.Vidura TomášPGCO64 b.(5)
6.Makovský JanGCHK61 b.(5)
7.Šnytr RadekGCHK57 b.(7)
8.Miller JanGKNA54 b.(5)
9.Drápalík JiříGCCSH49 b.(5)
10.Petráň BedřichGCCSH31 b.(5)
Kategorie: Do 12 let ZK (TOP 10)
1.Švarc TomášGCS34 b.(7)
2.Krištof AlbertGCPA29 b.(5)
3.Vanáč OndřejGCPA19 b.(7)
4.Hovorka VojtěchGCHK7 b.(1)
5.Weisl HanušGCEP5 b.(1)
6.Weisl DavidGCEP3 b.(1)
7.Jeníčková TerezaGCEP2 b.(2)
8.Langrová LucieGKNA1 b.(1)
8.Šteindlerová JohankaGCEP1 b.(3)
10.Bonaventurová TerezkaGCCSH0 b.(1)
Kategorie: 13-14 let HCP (TOP 10)
1.Máslo MartinGCHA168 b.(7)
2.Zeman PavelGCS146 b.(7)
3.Švarc LukášGCS115 b.(7)
4.Mojžíš JakubGCHK113 b.(7)
4.Petráň MichalGCCSH113 b.(7)
6.Bičišťová LucieGCHK74 b.(7)
7.Kašpárek TomášGCHK66 b.(6)
8.Svoboda AdamGCHK61 b.(7)
9.Balcar RobertGCPY59 b.(3)
10.Švarc JakubKGCM50 b.(3)
Kategorie: 13-14 let ZK (TOP 10)
1.Gärtner TomášGCS37 b.(5)
2.Dyntar MichalGCHK35 b.(7)
3.Jonáš PetrGCCSH22 b.(7)
4.Hanuš AlešGCHK16 b.(6)
5.Musil MatějGCHK14 b.(4)
6.Zámečník FrantišekQPGCM8 b.(1)
7.Moravec PavelSGCC7 b.(3)
8.Langr BohuslavGKNA4 b.(1)
9.Bubeníková AnnaGCCSH1 b.(1)
10.Král ŠtefanGKNA0 b.(1)
Kategorie: 15-16 let HCP (TOP 10)
1.Býma SvatoplukGCHK169 b.(7)
2.Kvasnička TomášGCHK96 b.(5)
3.Karnas DanielGCPA92 b.(7)
4.Černá KarolínaGCHK77 b.(4)
5.Linhart PavelGCLI76 b.(3)
6.Čejchan MatějGCLI66 b.(2)
7.Špatenka OndřejGCS57 b.(6)
8.Bolech RobinGCPA44 b.(7)
9.Mazuchová KateřinaGCP34 b.(2)
10.Mocl JanGCMBU29 b.(1)
Kategorie: 15-16 let ZK (TOP 10)
1.Dyntar KarelGCHK54 b.(7)
2.Makovský LukášGCPA34 b.(7)
3.Hrabaň VáclavGCPA32 b.(7)
4.Balada PavelGCHK6 b.(2)
4.Derner LukášGCHK6 b.(2)
6.Zemánek MartinSGCC1 b.(2)
7.Medek MiroslavGCPY0 b.(1)

Zobrazit žebříček

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let