Ročník 2016

Kategorie: Chlapci do 12 let
1.BASLER MatějNAMCC230 b.(9)
2.HARCUBA PatrikGCHKR213 b.(9)
3.VEBER JanPGCHK204 b.(9)
4.ZIEMINSKI DarekGCMBU201 b.(9)
5.BARVÍŘ KristiánGCHKR183 b.(9)
6.ŠPREŇAR MatějGCGHF181 b.(9)
7.PANCHÁRTEK MatyášGCKUH142 b.(9)
8.GIANQUINTIERI Vincent jun.GCHKR126 b.(9)
9.HEJLEK JakubPGCHK123 b.(9)
10.PEČINKA PatrikGCMST98 b.(4)
11.LANDSMANN FilipPGCHK94 b.(9)
12.JIRÁK MatějGCCSH77 b.(6)
13.FORMÁNEK TimotejGCPRH74 b.(3)
14.BAČA MatějBESGK71 b.(2)
15.KASKA FilipGCJES68 b.(9)
16.ŠTANTEJSKÝ ŠimonLGCPY63 b.(3)
17.HLAVÁČEK DanGKPLD62 b.(2)
18.KESSLER LukášALBGC60 b.(2)
19.HAVEL MatoušGCJES59 b.(5)
20.STOULIL NikolasPGCGC55 b.(2)
21.BERTÉNYI BenceGCBRN50 b.(2)
22.POPPER AdamGCBBR49 b.(2)
23.GAISLER DanielGCBRN43 b.(2)
24.MUNK TobiasGCAUS43 b.(2)
25.CHRAMOSTA MatějGCPRH39 b.(2)
26.ČECHÁK JakubPGCOV38 b.(2)
27.DRBOHLAV FilipGCKUH38 b.(8)
28.KLÍMA DennisGCKAR38 b.(2)
29.VRABEC TobiášGCNVR38 b.(4)
30.JUŘENA FilipGCBER37 b.(2)
31.JANDA JakubGKPLD36 b.(2)
32.ZACH MatoušGCERP36 b.(2)
33.SVOBODA DavidGCPDY35 b.(5)
34.MARTINÁK ŠimonGKPLD34 b.(2)
35.BÁRTA DavidLGCPY33 b.(2)
36.HUDÁK DavidGCERP33 b.(2)
37.PETRÁŠEK MatějGCGRA31 b.(7)
38.ŠTĚCH MatějKGCMA31 b.(7)
39.TALANDA MichalSOGCC31 b.(2)
40.FIŠER LukášGCGRA30 b.(3)
41.ŠTOREK MarekGCSVR30 b.(3)
42.MRŇA JanALBGC29 b.(2)
43.STOULIL TobiášPGCGC29 b.(2)
44.HOLEČEK KarelGCBBR26 b.(2)
45.VOHLMUTH SebastianGCHOD25 b.(2)
46.KNOBLOCH Jan BERGC23 b.(2)
47.CHRAMOSTA DavidBERGC22 b.(2)
48.KNAP DenisGCLIB22 b.(6)
49.PRODĚLAL TomášGCJIC20 b.(3)
50.NOVÝ KarelGCHKR19 b.(7)
51.POLÁK JakubGCSBO19 b.(2)
52.ŠVUB ML. VáclavGCSVR17 b.(2)
53.VAŠÁTKO VáclavGCGRA17 b.(4)
54.KOBULEJ AdamGCMAP16 b.(1)
55.VACEK SamuelGCMST15 b.(3)
56.KOBULEJ ŠimonGCMAP13 b.(1)
57.KOMORA MatějPGCHK12 b.(3)
58.SERBOUSEK JanGCMBU12 b.(3)
59.HOUDEK AntonínPGCHK12 b.(1)
60.HNILICA PetrKPOGA10 b.(1)
61.MATĚJŮ FilipGCKUH10 b.(2)
62.TOMÁŠEK MartinGCMBU10 b.(3)
63.VACULÍK MichalGCLIB9 b.(2)
64.HOLUBÁŘ ViktorPGCHK8 b.(1)
65.NEPALA TomášGCMST8 b.(1)
66.SIROTEK ŠimonGCMBU8 b.(2)
67.VILÍM MichaelGCPRH8 b.(1)
68.GRIM MatějGKPLD7 b.(1)
69.RAMBOUSEK MarekGCERP7 b.(1)
70.SUCHAN DanielPGCHK7 b.(1)
71.VLK VojtěchGCJES6 b.(1)
72.KLEČKA MatyášGCSVR4 b.(2)
73.PASSIÁN MarekGCJES4 b.(2)
74.CERMAN MilanGCJIC3 b.(4)
75.HEJTMÁNEK FilipGCNVR3 b.(1)
76.ARNOŠT JiříGCHKR2 b.(2)
77.JEDLIČKA FilipGCNVR1 b.(1)
78.KARBULKA JáchymGCPDY1 b.(1)
79.KOŽÍŠEK SamuelGCMST1 b.(1)
80.ŠTĚPÁNEK MartinGCMST1 b.(1)
81.VLK OndřejGCJES1 b.(1)
82.ZIMERMAN ML. MartinGCPOD1 b.(1)
83.BENEŠ DominikGCJES0 b.(1)
84.HÁJEK SebastianGCCHP0 b.(0)
85.SEDLÁK RadovanGCSVR0 b.(0)
86.ŠVAGR JakubIDGKL0 b.(1)
87.VYSKOLČIL EliášYARDR0 b.(1)
88.0 b.(0)
89.0 b.(0)
90.0 b.(0)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1011 b.
1. Park GC Hradec Králové
992 b.
2. GC Na Vrších
826 b.
3. GC Hradec Králové
678 b.
4. Nová Amerika CC
576 b.
5. GCC Svobodné Hamry
242 b.
6. Golf Klub Osyčina
239 b.
7. GC Semily
216 b.
8. GC Poděbrady
180 b.
9. GCC Prosečné
115 b.
10. Golf Club Liberec

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let