Ročník 2016

Kategorie: Chlapci 17-21 let
1.HANOUSEK KryšpínPGCHK253 b.(9)
2.PYTLÍK DavidGKOSY242 b.(9)
3.MACEK TomášGCSEM239 b.(9)
4.SHEJBAL JakubGKOSY236 b.(9)
5.MORAVEC ZdeněkGCYPS234 b.(9)
6.KOUBEK AlbertGCNVR214 b.(9)
7.KŘENEK LukášGCMBU187 b.(9)
8.VÍRAVA ML. MartinPGCHK183 b.(9)
9.TOMAŠÍK JakubGCNVR178 b.(8)
10.HORÁK ChristianGCHKR160 b.(6)
11.ŠEVČÍK JR. JanGCGRA147 b.(7)
12.ODVÁRKA JanNAMCC130 b.(4)
13.ENGEL MartinGCGRA129 b.(5)
14.MATĚJŮ MarekGCKUH102 b.(3)
15.KALINA ViktorGCNVR95 b.(4)
16.BUBENÍK JanPGCHK73 b.(3)
17.HOLÝ FilipGCMBU56 b.(3)
18.LICHTENBERG SimonGCKUH50 b.(2)
19.ČECHURA FilipGCLIB38 b.(1)
20.KOSINA PetrGCHKR36 b.(3)
21.WÜNSCH Vladimír ml.GCLIB34 b.(1)
22.ŠVARC TomášGCLIB33 b.(1)
23.JAKUBČO LukášGCMBM32 b.(2)
24.BENÁK DavidGCKUH31 b.(1)
25.STEHLÍK LukášGCCSH31 b.(1)
26.ČERNÝ VojtěchGCPDY29 b.(1)
27.FULÍN JanGCPDY27 b.(1)
28.HÁJEK ŠimonPGCHK27 b.(1)
29.KŠÍR DavidGCSVR26 b.(1)
30.VAJCÍK TomášGCHKR26 b.(1)
31.KADLEC KryštofGCSVR17 b.(1)
32.BAYER Jaromír jun.PGCHK16 b.(1)
33.MÍKA DanNAMCC14 b.(1)
34.KNOBLOCH JanGCPDY13 b.(1)
35.STRÝHAL JakubGCPDY13 b.(1)
36.VOLENEC ML. JiříPGCHK10 b.(1)
37.TICHÝ JakubGCCSH6 b.(1)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1011 b.
1. Park GC Hradec Králové
992 b.
2. GC Na Vrších
826 b.
3. GC Hradec Králové
678 b.
4. Nová Amerika CC
576 b.
5. GCC Svobodné Hamry
242 b.
6. Golf Klub Osyčina
239 b.
7. GC Semily
216 b.
8. GC Poděbrady
180 b.
9. GCC Prosečné
115 b.
10. Golf Club Liberec

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let