Ročník 2016

Kategorie: Dívky 13-14 let
1.CSICSAYOVÁ JanaGCPDY216 b.(8)
2.BOHÁČOVÁ TatianaGCCSH130 b.(5)
3.PETROVOVÁ KateřinaGCLIB115 b.(4)
4.ANGEROVÁ NikolGCCSH110 b.(5)
5.SKALICKÁ VanesaGCLIB97 b.(5)
6.KUCROVÁ BerenikaGCPDY86 b.(4)
7.HRICÍKOVÁ SarahGCHOS68 b.(2)
8.MAKOVSKÁ KristýnaGCHOD68 b.(3)
9.VAHALOVÁ AgátaGCOLO64 b.(2)
10.KRÁSOVÁ KarolínaGCERP61 b.(2)
11.CHLOSTOVÁ TerezaGCERP59 b.(2)
12.KŘENOVSKÁ ElisabethGCHOS59 b.(2)
13.NEBESKÁ LenkaGCAUS57 b.(2)
14.ROCK AlexandraGCPDY56 b.(3)
15.DIMITROVÁ SofieGCKVA52 b.(2)
16.PRACHAŘOVÁ NatálieGCLIB48 b.(3)
17.SAINT GERMANOVÁ NatáliePGCGC48 b.(2)
18.FOLBERGEROVÁ DorotaGCNVR47 b.(4)
19.HÖHNOVÁ MarkétaBESKGC46 b.(2)
20.MARKOVÁ MichaelaGCOLO46 b.(2)
21.MARTINÁKOVÁ NelaGKPLD46 b.(2)
22.KRATOCHVÍLOVÁ ŽanetaGCHKR44 b.(5)
23.HANDRYCHOVÁ KamilaGCKVA43 b.(2)
24.BALCAROVÁ, JUN. EvaGCPDY39 b.(2)
25.DIMITROVÁ SáraGCKVA39 b.(2)
26.MALOCHOVÁ AdélaGCHKR39 b.(7)
27.ANDRÝSOVÁ AnnaGCBBR38 b.(2)
28.HRADEČNÁ AmálieGKLIS32 b.(3)
29.PŘIBYLOVÁ NicoleGCBER26 b.(2)
30.RYSOVÁ NatáliePGCGC23 b.(2)
31.KMÍNKOVÁ KateřinaGCKAR19 b.(1)
32.HLOCHOVÁ ŠárkaGOJIH10 b.(3)
33.BABICKÁ KateřinaGCPRH9 b.(1)
34.HAŠKOVÁ ZuzanaGCGHF5 b.(1)
35.VAŇKOVÁ AnnaGCMBM4 b.(1)
36.ŠKARDOVÁ TerezaGCCHP3 b.(1)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1011 b.
1. Park GC Hradec Králové
992 b.
2. GC Na Vrších
826 b.
3. GC Hradec Králové
678 b.
4. Nová Amerika CC
576 b.
5. GCC Svobodné Hamry
242 b.
6. Golf Klub Osyčina
239 b.
7. GC Semily
216 b.
8. GC Poděbrady
180 b.
9. GCC Prosečné
115 b.
10. Golf Club Liberec

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let