Ročník 2016

Kategorie: Chlapci 15-16 let
1.SIMONI MarcoGCNVR264 b.(9)
2.NAJMAN ML. TomášNAMCC245 b.(9)
3.NOVÁK MichalGCNVR225 b.(9)
4.HORÁK LadislavGCMBU194 b.(9)
5.BALATKA AdamGCLIB172 b.(5)
6.KŘENEK VojtěchGCMBU155 b.(9)
7.HEIDLER DavidPGCHK153 b.(6)
8.SÝKORA DavidGCKUH153 b.(6)
9.BEDNAŘÍK Jan jr.PGCHK144 b.(5)
10.VASILENKO AlexandrGCMBU144 b.(9)
11.LANČ FilipGCTLC124 b.(6)
12.ŠPAČEK DominikGCKUH122 b.(6)
13.ANDRYS VojtěchPGCHK120 b.(5)
14.VOKNER LukášGCPDY99 b.(4)
15.VAŠÍČEK JanGCBBR97 b.(4)
16.HRUBÝ Petr jr.GKPLD68 b.(2)
17.RŮČKA KryštofGCHOD59 b.(2)
18.BERÁNEK MartinPGCGC57 b.(2)
19.POLIŠENSKÝ Zdeněk RenéGCBRN55 b.(2)
20.SOUKUP DavidGKPLD55 b.(2)
21.ŠESTÁK DominikRGCML55 b.(2)
22.NĚMEC OndřejBESGK54 b.(2)
23.KOTRBÁČEK VáclavGCBRN53 b.(2)
24.SITNIANSKÝ LukášGCHOD50 b.(2)
25.VAŠÁTKO FilipGCGRA50 b.(3)
26.STRAŠLIPKA JakubGCLIB49 b.(2)
27.NOVÁK LukášGCNVR48 b.(5)
28.PĚČ JakubGKPLD48 b.(2)
29.JELÍNEK JakubPGCGC47 b.(2)
30.NETÍK VojtěchGCNVR46 b.(9)
31.UMA JN. StanislavGCMST46 b.(3)
32.BERGER JanLGCPY45 b.(2)
33.RAIS VojtěchPGCOV43 b.(2)
34.KOCIÁN JanGCBBR40 b.(2)
35.KOBZA RobinGKPLD38 b.(2)
36.VEJLUPEK VojtěchGCMST38 b.(2)
37.BENEŠ MatějLGCPY37 b.(2)
38.SLAVÍČEK AntonínGCSTP35 b.(6)
39.PROCHÁZKA DavidCARGC34 b.(2)
40.ZEZULKA MatějGCPDY32 b.(2)
41.HERMAN AlexPGCHK30 b.(6)
42.VOTROUBEK MartinGCSVR23 b.(1)
43.ŽILKA MarekGCCHP15 b.(1)
44.DITTRICH TomášKGCMA10 b.(1)
45.KOŘÍNEK MatějKGCMA9 b.(1)
46.HLOCH TomášGOJIH5 b.(3)
47.BARTA DavidGCPRH4 b.(1)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1011 b.
1. Park GC Hradec Králové
992 b.
2. GC Na Vrších
826 b.
3. GC Hradec Králové
678 b.
4. Nová Amerika CC
576 b.
5. GCC Svobodné Hamry
242 b.
6. Golf Klub Osyčina
239 b.
7. GC Semily
216 b.
8. GC Poděbrady
180 b.
9. GCC Prosečné
115 b.
10. Golf Club Liberec

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let