Ročník 2016

Kategorie: Chlapci 13-14 let
1.BAREŠ JUN. JaroslavGCHKR247 b.(9)
2.BOHÁČ ChrisGCCSH230 b.(9)
3.BOHÁČ AlexGCCSH216 b.(9)
4.GRUBNER ErikGCCSH184 b.(9)
5.MLÁDEK ŠimonGCJIC158 b.(7)
6.HÁLA MartinPGCHK141 b.(6)
7.POLÁČEK DavidGCCSH141 b.(6)
8.KOSINA KilánGCHKR137 b.(9)
9.JELÍNEK ŠimonPGCHK103 b.(9)
10.VEVERKA JR. FilipNAMCC96 b.(5)
11.STRNAD JiříGCNVR78 b.(6)
12.BRIXI JUN. MarianGCNVR72 b.(9)
13.MELICHAR DavidGCHOD69 b.(2)
14.JANDA LukášGKPLD67 b.(2)
15.RÁŽA FilipGKPLD67 b.(2)
16.GROH HynekGCHOD64 b.(2)
17.LANG Patrik LeonGCMBU63 b.(5)
18.PÁVEK FrantišekGCAUS62 b.(2)
19.PAVELKA VojtěchBESGK60 b.(2)
20.STRÝČEK KryštofGKPLD60 b.(2)
21.BALÍK JanGCHOD58 b.(2)
22.JAKUBČÍK FilipGCBRN58 b.(2)
23.SRB JakubGCHOD58 b.(2)
24.FOUBÍK PavelRGCML55 b.(2)
25.KOSTKA MatějPGCHK54 b.(8)
26.ŠINTÁK JakubMTHGC54 b.(2)
27.TLÁSKAL LukášGCNVR52 b.(7)
28.JEBAVÝ ŠimonGCPRH51 b.(3)
29.LATKA KryštofGCAUS50 b.(2)
30.NAUŠ TheodorPGCGC50 b.(2)
31.WDÓWKA JanLGCPY49 b.(3)
32.OTÝPKA KryštofGCKVA48 b.(2)
33.TREGNER JakubGCMST46 b.(2)
34.VLČEK JR. JanGCKAR46 b.(2)
35.BÁRTA AdamLGCPY44 b.(2)
36.MLÝNEK DavidPGCGC44 b.(2)
37.ŠLAPAL JakubGCERP43 b.(2)
38.TRŮKA MatyášGKPLD43 b.(2)
39.ANGER DanielGCCSH40 b.(5)
40.HORNYCH VáclavGCHKR36 b.(7)
41.KRATOCHVÍL MatyášGCPDY35 b.(3)
42.LEXA JanPGCHK30 b.(4)
43.ŠKARDA TimGCSTP29 b.(4)
44.MORAVEC MatějGCHAR25 b.(7)
45.PANÁČEK PetrGCHOD23 b.(1)
46.SALČÁK TomášRGCML21 b.(2)
47.KADEČKA MatějGCNVR19 b.(6)
48.RŮŽIČKA KrystiánGCSVR19 b.(1)
49.KELLER JakubGCGRA15 b.(4)
50.MARTINEK LukášGCJES14 b.(3)
51.HERŠÁLEK JUN MilošGCPDY13 b.(1)
52.POPPEL RadekGCNVR13 b.(4)
53.URBÁNEK FilipGCJIC13 b.(5)
54.KUBEČEK JonášGCMBU11 b.(1)
55.PAVLATA DominikGCNVR9 b.(2)
56.KODEŠ JiříGCPDY8 b.(1)
57.ŠNOBL LukášGCGHF7 b.(1)
58.KUNC VojtěchGCSVR6 b.(1)
59.TOMÁŠEK OndřejGCMST6 b.(1)
60.SOJKA TomášGCPDY5 b.(1)
61.REJMON TobiášGCMBM4 b.(1)
62.POKORNÝ EgorKGCMA3 b.(1)
63.NETÍK JiříGCNVR2 b.(2)
64.ŽÁK VojtěchKGCMA2 b.(1)
65.PLUHAŘ MichalGCJIC1 b.(1)
66.POSPÍŠIL MatoušKGCMA1 b.(1)
67.SEDLÁK VratislavGCSVR1 b.(1)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1011 b.
1. Park GC Hradec Králové
992 b.
2. GC Na Vrších
826 b.
3. GC Hradec Králové
678 b.
4. Nová Amerika CC
576 b.
5. GCC Svobodné Hamry
242 b.
6. Golf Klub Osyčina
239 b.
7. GC Semily
216 b.
8. GC Poděbrady
180 b.
9. GCC Prosečné
115 b.
10. Golf Club Liberec

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let