Ročník 2018

Kategorie: Dívky 13-14 let
1.ŠOLCOVÁ AnnaGCNVR200 b.(9)
2.NAVRÁTILOVÁ BerenikaGCMBM131 b.(5)
3.HUSÁKOVÁ KateřinaGCGRA110 b.(7)
4.ŠLÉGLOVÁ AmyGCMBM77 b.(8)
5.KUBÍKOVÁ KateřinaGCOSY68 b.(7)
6.BARTÁKOVÁ DenisaGCOSY40 b.(7)
7.BOROVIČKOVÁ TheaGCMBM23 b.(5)
8.VESELÁ VeronikaGCPDY19 b.(2)
9.LESSE ZuzanaGCYPS17 b.(1)
10.BEDNÁŘOVÁ VeronikaKHGCS16 b.(1)
11.PĚNIČKOVÁ SáraGCSEM12 b.(1)
12.BAIEROVÁ NellaGCMBM11 b.(1)
13.PECHOVÁ EliškaPGCHK7 b.(1)
14.PEŘINOVÁ JulieGCPAR2 b.(1)
15.KUBÍKOVÁ LauraGCPAR2 b.(1)
16.HERÁKOVÁ AnnaPGCHK1 b.(1)
17.TURYNSKÁ EliškaGCGRA0 b.(2)
18.PILAŘOVÁ EmmaKGCMA0 b.(0)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1200 b.
1. GC Mladé Buky
1050 b.
2. GC Hradec Králové
570 b.
3. Golf Club Liberec
469 b.
4. GC Kunětická Hora
373 b.
5. Park GC Hradec Králové
309 b.
6. GC Mladá Boleslav
201 b.
7. Golf Cluc Ještěd
200 b.
8. GC Na Vrších
192 b.
9. GC Grosshof
110 b.
10. GC Grabštejn
87 b.
11. GC Česká Lípa

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let