Ročník 2018

Kategorie: Chlapci 13-14 let
1.BASLER MatějGCHKR259 b.(9)
2.ŠPREŇAR MatějGCKUH256 b.(9)
3.ZIEMINSKI DarekGCMBU252 b.(9)
4.HEJLEK JakubPGCHK238 b.(9)
5.BARVÍŘ KristiánGCHKR234 b.(9)
6.PANCHÁRTEK MatyášGCKUH227 b.(9)
7.BENEŠ JanGKOSY214 b.(9)
8.VEBER JanPGCHK210 b.(9)
9.MAŠEK MilanPGCHK164 b.(9)
10.GIANQUINTIERI Vincent Jun.GCHKR145 b.(9)
11.JIRÁK MatějGCCSH117 b.(9)
12.HAVEL MatoušGCJES116 b.(5)
13.HOLUBÁŘ ViktorPGCHK110 b.(7)
14.POLÁK JakubGCSBO43 b.(2)
15.VLK VojtěchGCJES41 b.(4)
16.SUCHAN DanielPGCHK40 b.(5)
17.NERAD TadeášGCSEM34 b.(5)
18.SVOBODA DavidGCPDY33 b.(3)
19.KLIMT DanielGCNVR30 b.(6)
20.GONDEK ŠtefanGCMBU26 b.(3)
21.LUKÁŠ DominikGCCEL24 b.(2)
22.POPPER AdamGCBBR22 b.(1)
23.SEDLÁČEK OndřejMTHGC21 b.(1)
24.VYSUŠIL MatyášGCBBR18 b.(1)
25.SOUKUP OndřejGCSEM18 b.(8)
26.ZELINGER TomášGCPDY12 b.(1)
27.PÍŠEK MiroslavGCCEL9 b.(1)
28.LENOCH OndřejGKOSY8 b.(3)
29.BEDNAŘÍK AdamGCBRN8 b.(1)
30.KAČER ŠimonGCMBU5 b.(1)
31.BÉBR BrunoGCPDY5 b.(1)
32.DVOŘÁK TobiášGCKUH4 b.(2)
33.LOUDA JosefGKSNR2 b.(1)
34.HUDÁK FilipGCPAR2 b.(1)
35.TOMASCH SebastiánGCCEL0 b.(1)
36.ČÍŽEK MartinGCHKR0 b.(2)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1200 b.
1. GC Mladé Buky
1050 b.
2. GC Hradec Králové
570 b.
3. Golf Club Liberec
469 b.
4. GC Kunětická Hora
373 b.
5. Park GC Hradec Králové
309 b.
6. GC Mladá Boleslav
201 b.
7. Golf Cluc Ještěd
200 b.
8. GC Na Vrších
192 b.
9. GC Grosshof
110 b.
10. GC Grabštejn
87 b.
11. GC Česká Lípa

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let