Ročník 2018

Kategorie: Chlapci 17-23 let
1.ŠVARC TomášGCLIB278 b.(8)
2.HORÁK LadislavGCMBU275 b.(9)
3.KŘENEK VojtěchGCMBU220 b.(9)
4.MORAVEC ZdeněkGCYPS205 b.(8)
5.VASILENKO AlexandrGCMBU193 b.(8)
6.KŘENEK LukášGCMBU166 b.(9)
7.KOUBEK AlbertGCNVR155 b.(7)
8.PAULYSKO TomášGCKUH149 b.(9)
9.NETÍK VojtěchGCNVR148 b.(9)
10.NAJMAN ML. TomášPGCHK147 b.(6)
11.SHEJBAL JakubGCKUH140 b.(5)
12.ODVÁRKA JanGCHKR127 b.(5)
13.BEDNAŘÍK Jan jr.GCMBU125 b.(4)
14.VAJCÍK TomášGCHKR115 b.(4)
15.GLOS MartinGCJES110 b.(5)
16.KOSINA PetrGCHKR99 b.(6)
17.HOZÁK DavidGCYPS99 b.(3)
18.MACEK TomášGCSEM98 b.(3)
19.HOLÝ FilipGCMBU96 b.(4)
20.MATĚJŮ MarekGCKUH87 b.(3)
21.BUBENÍK JanPGCHK87 b.(3)
22.ŠEVČÍK JR. JanGCGRA70 b.(3)
23.VÍRAVA Ml. MartinPGCHK67 b.(3)
24.JAKUBČO LukášGCMBM62 b.(3)
25.TOMAŠÍK JakubGCNVR59 b.(3)
26.NOVOTNÝ KryštofGCHKR50 b.(2)
27.STRAŠLIPKA JakubGCLIB47 b.(2)
28.KOŘÍNEK MatějGCCEL45 b.(3)
29.DONÁT OndřejGCHRD37 b.(2)
30.LÉBL Václav jun.GKLIS35 b.(1)
31.ZEMAN TomášGCKVA27 b.(1)
32.SIMONI MarcoGCNVR27 b.(1)
33.LANČ FilipGCHOD27 b.(1)
34.KNOBLOCHJanGCPDY27 b.(1)
35.ČERNÝ VojtěchGCPDY26 b.(1)
36.NOVÁK MichalGCNVR25 b.(1)
37.JANOUCH DominikGCCEL25 b.(2)
38.HERMAN AlexPGCHK25 b.(3)
39.JENÍK RadekGCCEL24 b.(2)
40.HOZÁK TimonKHGCS23 b.(1)
41.NOVÁK TomášGCMBU17 b.(1)
42.KŘEČEK JáchymKHGCS17 b.(1)
43.KOZEL MartinGCBNJ15 b.(1)
44.NOVOTNÝ KryštofGCJIC13 b.(1)
45.HORÁK ChristianGCHKR0 b.(0)
46.BERKA MatyášGCGHF0 b.(0)
47.BEDNÁŘ AntonínKHGCS b.()
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1200 b.
1. GC Mladé Buky
1050 b.
2. GC Hradec Králové
570 b.
3. Golf Club Liberec
469 b.
4. GC Kunětická Hora
373 b.
5. Park GC Hradec Králové
309 b.
6. GC Mladá Boleslav
201 b.
7. Golf Cluc Ještěd
200 b.
8. GC Na Vrších
192 b.
9. GC Grosshof
110 b.
10. GC Grabštejn
87 b.
11. GC Česká Lípa

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let