Ročník 2018

Kategorie: Chlapci do 12 let
1.LANDSMANN FilipGCKUH213 b.(9)
2.KNAP DenisGCLIB206 b.(9)
3.KASKA FilipGCJES201 b.(9)
4.VYSKOČIL JakubGCSEM132 b.(9)
5.SLÁDEK OtoPGCHK116 b.(9)
6.NOVÁK NicolasGCKUH115 b.(6)
7.NOVÝ KarelGCHKR109 b.(9)
8.NĚMEC JeronýmGCMBU95 b.(9)
9.FALTA Filip GKOSY95 b.(9)
10.MRŇAJanALBGC82 b.(3)
11.MATĚJŮ FilipGCKUH79 b.(8)
12.BLAŽEK SvenGCCSH77 b.(5)
13.SCHOVÁNEK ŠimonGCSEM75 b.(9)
14.ROHLÍČEK JanGCNVR73 b.(9)
15.SLÁDEK DavidPGCHK70 b.(9)
16.VACULÍK MichalGCLIB66 b.(8)
17.GRULICH PatrikGCCSH59 b.(5)
18.OPAŘIL TomášGKOSY52 b.(9)
19.ŠTĚCH MatějKGCMA50 b.(5)
20.TEJKL Richard jun.PGCHK43 b.(3)
21.DAĎA PatrikGCBER43 b.(2)
22.TOMÁŠEK MartinGCMBU42 b.(4)
23.MECL JakubGKOSY42 b.(7)
24.VOŠVRDA JakubGCCPR40 b.(3)
25.HLADÍK SamuelGCKUH39 b.(3)
26.SERBOUSEK JanGCMBU37 b.(4)
27.HOLEČEK KarelGCBBR34 b.(1)
28.CALDER DavidGCMST30 b.(1)
29.URBANEC VojtaGCKUH29 b.(5)
30.ŠVUB ML. VáclavGCSVR29 b.(1)
31.KÁŇA JanGCCSH27 b.(5)
32.PETRÁŠEK MatějGCGRA24 b.(2)
33.KOLESA JakubGCMBU24 b.(3)
34.KLÍMA DennisBERGC22 b.(1)
35.HOUDEK AntonínPGCHK22 b.(2)
36.KNOBLOCH JanBERGC20 b.(1)
37.KOMORA MatějPGCHK18 b.(2)
38.BARTOŇ TobiášGCHOD18 b.(1)
39.SLEZÁK MarekGCHKR17 b.(5)
40.PODANÝ MartinKHGCS17 b.(1)
41.FIDLER ViktorGCKUH15 b.(2)
42.POKORNÝ TomášGKOSY13 b.(2)
43.HORSKÝ VáclavGKSNR13 b.(1)
44.JANUŠAK AlexandrQPGCM11 b.(1)
45.PŘIKRYL JakubGCSBO10 b.(1)
46.VÍT DenisGCGHF9 b.(1)
47.STEINER PatrikGCLIB8 b.(1)
48.NOVÝ MATYÁŠYARDR8 b.(1)
49.HORSKÝ TomaszGKSNR8 b.(1)
50.VLK OndřejGCJES7 b.(1)
51.BIZOŇ KryštofGCJES7 b.(3)
52.VÍT MatyášGCHKR6 b.(2)
53.POLÁK ŠimonGCKUH6 b.(1)
54.KOTERA KryštofGCPAR6 b.(1)
55.WILDT MichalGCBER4 b.(1)
56.STOČES JanGCLIB4 b.(2)
57.SEDLÁK RadovanGCSVR4 b.(1)
58.KUMPOŠT DanielGCNVR3 b.(1)
59.HEJLEK AlexPGCHK2 b.(1)
60.KLIMT DavidGCNVR1 b.(2)
61.DUBJEL SimonGCPAR1 b.(1)
Pozn.: Číslo v závorce uvádí počet započítaných výsledků.

Zobrazit žebříček

Pohár klubů DTSV

1200 b.
1. GC Mladé Buky
1050 b.
2. GC Hradec Králové
570 b.
3. Golf Club Liberec
469 b.
4. GC Kunětická Hora
373 b.
5. Park GC Hradec Králové
309 b.
6. GC Mladá Boleslav
201 b.
7. Golf Cluc Ještěd
200 b.
8. GC Na Vrších
192 b.
9. GC Grosshof
110 b.
10. GC Grabštejn
87 b.
11. GC Česká Lípa

Archiv žebříčků

2022  |  2021  |  2020  |  2019
2018  |  2017  |  2016  |  2015
2014  |  2013  |  2012  |  2011
2010  |  2009  |  2008  |  2007
2006  |  2005  |  2004  |  2003

All time TOP 10 chlapci

1. Tomáš Švarc (GCLIB), 323 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Tomáš Švarc (GCLIB), 302 b.
ročník 2013, kategorie 17-18 let
3. Jan Odvárka (NAMCC), 300 b.
ročník 2015, kategorie 17-21 let
4. Tomáš Švarc (GCLIB), 295 b.
ročník 2012, kategorie 15-16 let
5. Matěj Basler (GCHKR), 291 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
6. Ladislav Horák (GCMBU), 279 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
6. Christian Horák (GCHKR), 279 b.
ročník 2014, kategorie 15-16 let
8. Tomáš Švarc (GCLIB), 278 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let
9. Matyáš Panchártek (GCKUH), 276 b.
ročník 2021, kategorie 17-26 let
10. Ladislav Horák (GCMBU), 275 b.
ročník 2018, kategorie 17-23 let

All time TOP 10 dívky

1. Alexandra Rock (GCMUP), 294 b.
ročník 2020, kategorie 17-26 let
2. Lucie Harcubová (OLYGC), 284 b.
ročník 2015, kategorie 13-14 let
3. Kristýna Tomášková (GCMBU), 280 b.
ročník 2019, kategorie 17-23 let
4. Dominika Burdová (GCGRA), 273 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2015, kategorie 15-16 let
5. Daniela Jechová (PGCHK), 262 b.
ročník 2016, kategorie 15-66 let
7. Anežka Podhorná (GCNVR), 257 b.
ročník 2016, kategorie 15-16 let
8. Sarah Hricíková (GCHOS), 255 b.
ročník 2014, kategorie do 12 let
9. Sarah Hricíková (GCHOS), 254 b.
ročník 2013, kategorie do 12 let
10. Daniela Jechová (PGCHK), 250 b.
ročník 2014, kategorie 13-14 let