DTSV 2021 skončila posledním turnajem na Bohdanči

28. září 2021Petr DrbalVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Tradičním místem, kde se odehrává poslední turnaj Dětské Tour Severovýchod, je golfový resort v Lázních Bohdaneč. Turnaj měl vše, co na finálový turnaj túry patří. Bylo tam napětí, neboť až závěrečný turnaj určil pořadí v celkovém hodnocení jednotlivců. Z toho vyplývalo i pořadí v soutěži o putovní Poháru klubů. Nechyběly rozehrávky o první místo, a to nejen v turnaji, ale i v celkovém hodnocení. A k tomu všemu vysoká účast hráčů, ale hlavně na závěr září již ne zcela typické krásné slunečné počasí.... dále

Česká Lípa zažila napínavý a dlouhý rozstřel

20. září 2021Zuzana SolfronkováVýsledkyFotogalerie

Osm desítek mladých hráčů a hráček se dostavilo na start předposledního turnaje letošní Dětské Tour Severovýchod. Turnaj byl řádně zahájen v 8 hodin za poměrně chladného počasí. To však nikomu nebránilo v plném nasazení do hry. Atmosféra byla po celou dobu výtečná a nebylo třeba řešit žádné zásadní přestupky proti pravidlům. Účastníci turnaje si pochvalovali pěknou kondici hřiště, především pak kvalitní greeny.... dále

Podařený golfový závěr prázdnin

2. září 2021Milan HepnerVýsledkyFotogalerie

Dětská Tour Severovýchod pokračovala poslední prázdninovou neděli za velmi proměnlivého počasí na hřišti Hrádek, z počátku za husté mlhy, která ale nebránila zahájení podle plánu. Hřiště bylo ve velmi dobrém stavu, který všichni ocenili. Účastníci si jako obvykle pochvalovali i výjimečné prostředí zámeckého parku.... dále

Další turnaj DTSV se odehrál na Ypsilonce

Nádherná příroda. Ideální golfové počasí. Skvěle připravené hřiště. A sladké odměny od Milky a Hariba pro nejlepší hráče. Takové byly kulisy turnaje v golfovém resortu Ypsilon v Liberci, kam v pátek 6. srpna opět po roce zavítala Dětská Tour Severovýchod.... dále

DTSV zamířila do hor, hrálo se v Prosečném

Co týden, to turnaj. O poslední červencové sobotě proběhlo další kolo DTSV na malebném hřišti v Prosečném. Účast nebyla vysoká, ale ti, kdo přijeli, mohli změřit síly na kvalitně upraveném hřišti za krásného letního počasí. Do boje vyrazilo 22 golfistů ve čtyřech kategoriích, nejmladšího a nejstaršího účastníka od sebe dělilo 18 let. Spokojenost s podanými výkony byla různá. ... dále

Dětská Tour Severovýchod v půli prázdnin zavítala do Myštěvse

29. července 2021Petr DrbalVýsledkyFotogalerie

Turnaj na Myštěvsi měl dle původního kalendáře zkraje roku odstartovat nový ročník Dětské Tour Severovýchod. Kvůli covidovému stavu však došlo k jeho odkladu, a tak se na Myštěvsi hrálo až koncem července. Tímto turnajem pomyslně odstartovala druhá polovina letošní DTSV.... dále

Hole-in-one Alexe Hejlka ozdobila turnaj na Svratce

22. července 2021David JirkůVýsledkyFotogalerie

Deset turnajů za námi, deset turnajů před námi. Na Svratce se 18. července letošní dětská túra za účasti 41 soutěžících přehoupla do své druhé půle. Na turnaji nechyběli hráči z čela celkových žebříčků, i přesto se ale svratecké hřiště dokázalo ubránit a výsledků pod 80 ran bylo jako šafránu.... dále

Mistrovsky připravená Kuňka byla pro hráče velkým testem

16. července 2021Michal VoigtsVýsledkyFotogalerie

Turnaj proběhl v prádelní atmosféře, ale velice pěkně s mnoha výsledky, které zaslouží obdiv. Nejmenší kategorie A došla v lijáku a za blížící se bouřky. Finále obstarali Richard Tejkl s Alexem Hejlkem, kteří měli rozehrávku, a po přerušení v půlce čtvrté jamky náhlé smrti se po hodině čekání na místo mezi dvěma bouřkami, dohrálo na páté jamce rozehrávky.... dále

Premiéra DTSV v Dolní Dobrouči

12. července 2021Tomáš DaulVýsledkyFotogalerie

Osmý turnaje letošní DTSV se opět odehrál za velkého vedra při účasti 49 hráčů. Na novém sportovním hřišti v Dolní Dobrouči, pro mnohé poprvé v životě hraném, byly k vidění skvělé výkony. Matěj Basler a Kateřina Horáková se s hřištěm popasovali za výborných 71 ran, čili even par. Za zmínku určitě stojí i další výkony - Jan Beneš 72, Marek Matějů 73, Ladislav Horák 75, Sára Vrbická 76. Hra probíhala svižně a ohlasy na nové hřiště byly velmi pozitivní.... dále

Extra horká neděle ve Svobodných Hamrech

20. června 2021Michael SchneiderVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Za úmorného vedra, které několik posledních dní panuje po celé České republice, se odehrálo další kolo Dětské Tour Severovýchod. Celkem 31 hráčů předvedlo neuvěřitelnou houževnatost a všichni dorazili do cíle na osmnácté jamce. Hřiště v Hamrech je nejspíš ve skvělém stavu, protože jsme zaznamenali i dva výsledky pod 80 ran. Tedy 79!... dále

Grosshof konečně bez deště

7. června 2021Jaroslav BeranVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Tak to konečně jednou vyšlo. Po studeném a propršeném květnu konečně naděje na "suchý" turnaj. Velký věkový rozdíl hráčů, od 24letých "paličů" po 8leté drobečky, některých na svém prvním turnaji, trochu zamotalo hlavu pořadatelům, jak to všechno dostat na devítku ke spokojenosti všech účastníků turnaje.... dále

Mladé Buky otestovaly odolnost všech přihlášených

2. června 2021Radek KolesaVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

I přes to, že byl letošní turnaj Dětské Tour Severovýchod v Mladých Bukách ovlivněn studenou frontou ze severu, která přinesla spíš chladnější a proměnlivé počasí, účast byla hezká a nakonec odstartovalo 73 hráčů. Měli jsme zase trochu štěstí. Pořadatelé mohli, letos poprvé na turnaj, otevřít terasu restaurace, a tak hráčům a jejich doprovodu nabídnout kvalitní zázemí resortu.... dále

Grabštejn hostil zahajovací turnaj letošní DTSV

27. května 2021Tomáš BurdaVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Navzdory všem možným i nemožným komplikacím v neděli 23. května 2021 odstartoval další ročník Dětské Tour Severovýchod a tentokrát netypicky na Grabštejně. Ačkoliv byli pořadatelé připraveni na větší nápor, nakonec odstartovalo 55 hráčů a hráček ve všech pěti kategoriích, přičemž nejpočetněji byla obsazena překvapivě kategorie dorostenců a juniorů.... dále